Sale on Household & Hygiene Products

The best deals on household and hygiene products

Filter & sort

Prices Highlights Brands Properties Certificates Use for
Filter

⚡ Deals & Promotions : 5 items

PUREWAVE Shea Butter & Peach Blossom Home Perfume

PUREWAVE Shea Butter & Peach Blossom Home Perfume, 250 ml

  • Fragrance profile: Fruity, floral & sweet
  • Long-lasting fragrance experience
  • Without synthetic additives
CHF 6.62 CHF 7.80 (CHF 26.48 / l)

Delivery by October 08

Zero Sensitive Hand Wash Lotion

Frosch Zero Sensitive Hand Wash Lotion, 500 ml

  • Ideal for frequent hand washing
  • 100 % recyclable packaging
  • Without colourants & fragrances
CHF 4.36 CHF 5.45 (CHF 8.72 / l)

Delivery by October 08

PUREWAVE Fresh Herbalime Home Perfume

PUREWAVE Fresh Herbalime Home Perfume, 250 ml

  • Fragrance profile: Fresh, tart & woody
  • Long-lasting fragrance experience
  • Eliminates unpleasant odours
CHF 6.62 CHF 7.80 (CHF 26.48 / l)

Delivery by October 08

PUREWAVE Patchouli & White Vanilla Home Perfume

PUREWAVE Patchouli & White Vanilla Home Perfume, 250 ml

  • Fragrance profile: Woody & sweet
  • Long-lasting fragrance experience
  • With natural essential oils
CHF 6.62 CHF 7.80 (CHF 26.48 / l)

Delivery by October 08

Rubber Ball Sprayer with a long neck, 250 ml

Geda Rubber Ball Sprayer with a long neck, 250 ml , terracotta

  • High-quality
  • Modern design
  • Fine spray jet
CHF 11.62 CHF 16.60

Delivery by October 08