Cleaning Pastes For Stubborn Stains

Filter & sort

Prices Brands Certificates Use for Effective
Filter

Cleaning Pastes: 3 items

Uni-Sapon Bath Brick

Uni-Sapon Bath Brick, 250 g

  • With plant-based, raw cleaning substances
  • Scratch-free cleaning
  • Rich formula
CHF 14.94 CHF 16.60 (CHF 59.76 / kg)

Delivery by October 09

Uni-Sapon Hand Cleansing Paste

Uni-Sapon Hand Cleansing Paste, 450 g

  • Very rich formula
  • With natural jojoba oil
  • For supple & clean hands
CHF 11.94 CHF 13.25 (CHF 26.53 / kg)

Delivery by October 09

Tadé Silver Stone with Aleppo Soap

Tadé Silver Stone with Aleppo Soap, 300 g

  • Ideal for indoor & outdoor use
  • Degreases, polishes & protects
  • Rich formula
CHF 8.81 CHF 9.80 (CHF 29.37 / kg)

Not available at the moment